Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сканер Plustek OpticFilm 8200 i SE (0226TS)

  • Код товару: U0076084
  • 16298 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 2 користувачів
Тип - слайд-сканер, датчик зображення - CCD, оптична роздільна здатність - 7200 dpi, розрядність кольорового сканування - 48 біт, розрядність сканування з відтінками сірого - 16 біт, тип підключення - USB, підтримка ОС - Windows, OS X

Сканер Plustek OpticFilm 8200 i SE (0226TS)

Тайванська компанія Plustek збагатила свій асортимент виробами, які можуть зацікавити тих, хто стикається із завданням оцифровки знімків, зроблених на 35-міліметрову фотоплівку. Нові моделі відрізняються поліпшеним оптикою і світлодіодним підсвічуванням. Крім того, в комплект постачання входить ПО SilverFast.

Революційний сканер Plustek OpticFilm 8200 i SE (0226TS) має дозвіл 7200 dpi і точну оптичну систему, створену усувати незначну різницю на кордонах контрастів. Вбудований інфрачервоний канал допомагає видалити пил і подряпини після сканування, не вдаючись до подальшої обробки.

SilverFast (Сильверфаст) є лідером серед програмного забезпечення для сканерів в області обробки зображень. Випускається в декількох версіях, що відрізняються один від одного обсягом функцій і цілей застосування. Загальною рисою всіх версій є високоефективні функції, які допоможуть досягти бажаних результатів. SilverFast - це професійне програмне забезпечення для сканування і обробки зображень, що підтримує понад 150 сканерів.

Поєднує зручний інтерфейс з високоефективним професійним контролем. Початківці і досвідчені користувачі оцінять легкість управління програмою та можливість використання як автоматичні, так і індивідуальні установки. Відмінні результати в області кольору створюють у сфері обробки зображень та кольору нові масштаби. Професійний користувач може задавати потрібні операції в числах, а потім, спостерігаючи за зміною результатів, може регулювати необхідні для нього показники з допомогою онлайн-денситометра. Silverfast Ai дає можливість всім користувачам, використовуючи функції програми, досягти чудова якість зображень.

Апарат OpticFilm 8200i SE і програмне забезпечення SilverFast являють собою ідеальну комбінацію. Користувачі можуть отримати чимало користі з автоматичних функцій, які полегшують процес виконання різних налаштувань і отримувати чудовий результат. Наприклад, функція Multi-Exposure® використовується для підвищення динамічного діапазону, зменшення шуму і підвищення деталізації зображення. Функція SilverFast iSRD® для видалення пилу і подряпин допоможе зберегти зображення у відмінному стані і позбавити від вже наявних вад. За допомогою функції SilverFast SCC® Ви можете здійснити вибіркове зміна кольору всього одним кліком.

Сканер Plustek OpticFilm 8200i SE поставляється з новою версією програмного забезпечення від компанії LaserSoft Imaging - SilverFast 8. З допомогою віртуального помічника WorkflowPilot® , користувачі без праці крок за кроком пройдуть через весь процес сканування. Новий користувальницький інтерфейс програми SilverFast 8 сприяє швидкому процесу навчання. Режим попереднього перегляду дозволяє користувачам миттєво побачити результати виконаних налаштувань, і навіть зміна параметрів самих складних функцій.
Апарат Plustek OpticFilm 8200i SE пропонує краще рішення сканування плівок і негативів. Пристрій орієнтований на професійних фотографів, аматорів, графічних дизайнерів і всіх, хто вимогливо ставиться до якості сканованих зображень.

Сканер Plustek OpticFilm 8200 i SE (0226TS)

Інтерфейс користувача
програмна клавіатура
Артикул
0226TS
Вага
1.6 кг
Виробник
Plustek
Висота
119 мм
Гарантія, міс
12
Глибина
272 мм
Датчик зображення
CCD
Кількість швидких кнопок
2
Країна виробництва
Вєтнам
Модель
OpticFilm 8200 i SE
Оптична роздільна здатність
7200 dpi
Підтримка ОС
Windows, OS X
Розмір області сканування
36.8 x 25.4 мм
Розрядність кольорового сканування
48 біт
Розрядність сканування з відтінками сірого
16 біт
Тип
слайд-сканер
Тип підключення
USB
Швидкість попереднього сканування
8 сек
Ширина
120 мм

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре