Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сканер Iris IRIScan Pro 5 Invoice (459036)

  • Код товару: U0411832
  • 19844 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Тип - протяжний, датчик зображення - CCD, оптична роздільна здатність - 600х600 dpi, тип підключення - USB

Сканер Iris IRIScan Pro 5 Invoice (459036)

Автоматизуйте сканування й ефективно керуйте вашими рахунками!
IRISCan Pro 5 Invoice — це багатофункціональний двосторонній кольоровий сканер з ультразвуковим датчиком подавання двох аркушів. Завдяки унікальному програмному пакету* він надає малим компаніям і незалежним працівникам потужний засіб підвищення продуктивності праці.

Сканування документів будь-якого типу: договори, рахунки-фактури, квитанції, рахунки, візитні картки та навіть пластикові картки (посвідчення, кредитні картки) можна сканувати з дуже високою швидкістю (23 стор./хв). Перетворення будь-яких паперових документів, PDF і файлів зображень у цифрові файли, які підтримують редагування, індексацію й спільний доступ із використанням ПЗ для OCR Readiris Corporate*.

Сканування, розпізнавання й адміністрування візитних карток — завдяки Cardiris Corporate* користувачі можуть зберігати актуальну базу контактів в електронному вигляді у своєму улюбленому застосунку для керування контактами (Outlook, Act) або в хмарі (Google Contacts, Salesforce, Microsoft CRM).

Поліпшення класифікації ваших рахунків за допомогою IRISmart Invoice*: ідеальне рішення для фрилансерів і адміністрування малих/середніх компаній! Легке сортування, керування й передавання відомостей про всі ваші витрати бухгалтеру або довіреній особі. Ваші рахунки можна сортувати в певних папках з урахуванням індивідуальних потреб у стисненому форматі PDF з підтримкою пошуку!

Сканер Iris IRIScan Pro 5 Invoice (459036)

Артикул
459036
Виробник
Iris
Гарантія, міс
24
Датчик зображення
CCD
Країна виробництва
Бельгія
Модель
IRIScan Pro 5 Invoice
Оптична роздільна здатність
600х600 dpi
Тип
протяжний
Тип підключення
USB
Швидкість остаточного сканування
23 стор/хв

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре