Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сканер Eloam S600

  • Код товару: U0166187
  • 4656 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Тип - документ-сканер, датчик зображення - CMOS, оптична роздільна здатність - 5 Mpx, розрядність кольорового сканування - 24 біт, розрядність сканування з відтінками сірого - 8 біт, тип підключення - USB

Сканер Eloam S600

Сканер Eloam S600
Ви хочете демонструвати документи, книги, фотографії або журнали без попереднього сканування? А як щодо демонстрації тривимірних або крихких обєктів на велику аудиторію? Все це стає можливим з новою портативною документ-камерою Eloam S600. Гнучкість і легкість у використанні. Документ-сканер Eloam S600 легкий в установці і експлуатації рішення, добре підходить для освітніх завдань. Використовуючи новітні технології, вона являє собою гнучкий інструмент, що дозволяє робити те, що не може жодне інше презентаційне обладнання. Установка Eloam S600 займає всього кілька секунд.

Компактність і сучасний дизайн. Eloam S600 компактна і легка документ-камера, яку можна переносити з кабінету в кабінет і злегкістю зберігати на невеликій площі. Пристрій відповідає всім екологічним вимогам. Живі презентації. Якісне зображення з розподільчою здатністю 5 мегапікселів дозволяє розрізнити навіть найдрібніші деталі. Велика площа зйомки формату А3 означає, що тепер немає необхідності точно позиціонувати обєкти або постійно їх поправляти - вони розпізнаються автоматично.

Сканер Eloam S600

Артикул
S600
Вага
0.63 кг
Виробник
Eloam
Висота
270 мм
Гарантія, міс
12
Глибина
332 мм
Датчик зображення
CMOS
Джерело світла
світлодіодна (White LED)
Країна виробництва
Болгарія
Модель
S600
Оптична роздільна здатність
5 Mpx
Розмір області сканування
297 x 420 мм
Розрядність кольорового сканування
24 біт
Розрядність сканування з відтінками сірого
8 біт
Тип
документ-сканер
Тип підключення
USB
Ширина
78 мм

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре