Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сканер Eloam S500A3B

  • Код товару: U0166188
  • 4800 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 1 користувачів
Тип - документ-сканер, датчик зображення - CMOS, оптична роздільна здатність - 5 Mpx, розрядність кольорового сканування - 24 біт, розрядність сканування з відтінками сірого - 8 біт, тип підключення - USB

Сканер Eloam S500A3B

Сканер Eloam S500A3B
Ви хочете демонструвати документи, книги, фотографії або журнали без попереднього сканування? А як щодо демонстрації тривимірних або крихких обєктів на велику аудиторію? Все це стає можливим з новою портативної документ-камерою Eloam S500A3B. Гнучкість і легкість у використанні. Документ-камера Eloam S500A3B легкий в установці і експлуатації рішення, добре підходить для освітніх завдань. Використовуючи новітні технології, вона являє собою гнучкий інструмент, що дозволяє робити те, що не може жодне інше презентаційне обладнання. Установка Eloam S500A3B займає всього кілька секунд.

Компактність і сучасний дизайн. Сканер Eloam S500A3B компактна і легка документ-камера, яку можна переносити з кабінету в кабінет і злегкістю зберігати на невеликій площі. Пристрій відповідає всім екологічним вимогам. Живі презентації. Якісне зображення з розподільчою здатністю 5 мегапікселів дозволяє розрізнити навіть найдрібніші деталі. Камера пристрою може обертатися у вертикальній і горизонтальній площині, забезпечуючи проектування як плоских сторінок, так і зображень 3D-обєктів. Велика площа зйомки формату А3 означає, що тепер немає необхідності точно позиціонувати обєкти або постійно їх поправляти - вони розпізнаються автоматично.

Сканер Eloam S500A3B

Артикул
S500A3B
Вага
1.5 кг
Виробник
Eloam
Висота
385 мм
Гарантія, міс
12
Глибина
110 мм
Датчик зображення
CMOS
Джерело живлення
USB
Джерело світла
8 x LED
Країна виробництва
Болгарія
Модель
S500A3B
Оптична роздільна здатність
5 Mpx
Розмір області сканування
297 x 420 мм
Розрядність кольорового сканування
24 біт
Розрядність сканування з відтінками сірого
8 біт
Тип
документ-сканер
Тип підключення
USB
Швидкість остаточного сканування
(A3): 1 сек
Ширина
88 мм

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре