Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сканер Canon P-208II (9704B003)

  • Код товару: U0186356
  • 4899 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 5 користувачів
Тип - протяжний, датчик зображення - CMOS, оптична роздільна здатність - 600х600 dpi, розрядність кольорового сканування - 24 біт, розрядність сканування з відтінками сірого - 8 біт, тип підключення - USB, підтримка ОС - Windows, OS X

Сканер Canon P-208II (9704B003)

Canon P-208II (9704B003)

Документ-сканер P-208II від Canon це надзвичайно компактний, потужний сканер для мобільного і домашнього сканування.

Дана модель стане ідеальним вибором як для працівників, які часто бувають у відрядженнях, так і для людей стикаються з необхідністю сканування в домашніх умовах. АПД на 10 аркушів і високошвидкісне двостороннє сканування гарантують постійний рівень продуктивності.

Високопродуктивне мобільний сканування
Крихітний P-208II забезпечує відмінну швидкість двостороннього сканування до 16 зображень в хвилину. Вбудований пристрій АПД на 10 сторінок дозволяє здійснювати пакетне сканування для підвищення продуктивності: ідеально для сканування контрактів і подібних документів. Подорожуйте легко з P-208II, при установці він займає місця не більше, ніж креслярський лінійка, а його вага становить всього 600 грам. Його харчування здійснюється через USB, що дозволяє підтримувати високий ритм роботи в будь-якому місці — вдома і в дорозі.

Зручність миттєвого сканування в дорозі
Стильний, компактний та легкий сканер P-208II забезпечує зручність сканування відразу після підключення. Завдяки вбудованому додатком CaptureOnTouch Lite і відсутності необхідності завантаження додаткового програмного забезпечення або драйверів ви можете просто підключити сканер, відсканувати документи і повернутися до своїх справ. Функції сканування і вдосконалений інтерфейс користувача на базі піктограм гарантують максимально інтуїтивну роботу. Широкий вибір плагінів для SugarSync, OneDrive і Dropbox, а також Google Drive, Evernote і SharePoint, спростить роботу з улюбленими програмними інструментами.

Сканування документів
P-208II може сканувати різні носії, від A4 до нестандартних документів, наприклад, эмбоссированных карт. Це ідеальний пристрій для активних людей. Наведіть домашні справи в порядок і відскануйте рахунку; або зберегти дорогоцінні спогади, відсканувавши старі фотографії у високій якості з допомогою спеціальної функції, яка відтворює зображення найбільш близько до оригіналу.

Зручність обробки зображень
Діапазон функцій обробки зображень P-208II включає автоматичне визначення кольору, розпізнавання орієнтації тексту і покращений режим сканування тексту для забезпечення зображень високої якості і економії часу. Для зручного і простого сканування використовуйте повністю автоматичний режим, автоматично застосовує найкращі налаштування в залежності від документа. Просто завантажте документи і скануйте!

Гнучкість безпровідного сканування
Комбінація P-208II з додатковим модулем Wi-Fi WU10 і акумулятором забезпечить свободу сканування, де б ви не знаходилися. Використовуйте його для безпровідного сканування документів безпосередньо на смартфон, планшет або ПК, а також для спільного використання сканера в групі колег або пристроїв через мережевий сервер або домашній маршрутизатор.

Додаток CaptureOnTouch Mobile
Потужний мобільний додаток CaptureOnTouch розширить ваші можливості, забезпечивши сканування безпосередньо на ваш iPhone, iPad або пристрій Android. Економте дорогоцінний час завдяки двостороннього сканування документа за один прохід. Це безкоштовний додаток доступний для пристроїв iOS і Android.

Основні особливості:
Надкомпактна, легка і універсальна конструкція
Ефективне двостороннє сканування зі швидкістю до 16 зображень в хвилину з АПД на 10 аркушів
Підтримка сканування тиснених карток і фотографій
Зручне, інтуїтивно зрозуміле управління і готовність до сканування відразу після включення
Сумісність з Mac і Windows
Доступний додатковий модуль Wi-Fi WU10
Пристрій автоматичної подачі документів
USB-підключення
Можливість підключення до Wi-Fi

Сканер Canon P-208II (9704B003)

Ємність лотка автоподатчика
10 аркушів
Інтерфейс користувача
програмна клавіатура
Артикул
9704B003
Вага
0.6 кг
Виробник
Canon
Висота
40 мм
Гарантія, міс
12
Глибина
89.5 мм
Датчик зображення
CMOS
Джерело живлення
USB
Країна виробництва
Китай
Модель
P-208II
Оптична роздільна здатність
600х600 dpi
Підтримка ОС
Windows, OS X
Розмір області сканування
216 x 356 мм
Розрядність кольорового сканування
24 біт
Розрядність сканування з відтінками сірого
8 біт
Тип
протяжний
Тип підключення
USB
Швидкість остаточного сканування
(А4) 8 стор/хв
Ширина
312.5 мм

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре