Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Багатофункціональний пристрій Pantum M7100DN

  • Код товару: U0297540
  • 8496 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
лазерний, монохромний, A4, 1200 х 1200, Друк моно - 33 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 250 аркушів, Вивід - 125 аркушів, USB, Ethernet

Багатофункціональний пристрій Pantum M7100DN

Багатофункціональний пристрій Pantum M7100DN- практичний пристрій, який буде вас радувати не один рік. Його особливість в багатофункціональності: апарат функціонує не тільки в режимі принтера, але і служить цілям сканування та копіювання. Моделі властива чорно-білий друк, тому БФП не годиться для друку фото.

Pantum M7100DN працює на АПД, що є перевагою, адже вам не доведеться турбуватися про безперервне поповнення ресурсу. Для підключення пристроїв і зєднання з мережею модель обладнана розємами USB, Ethernet. Для копіювання і друку наводиться однакова швидкість 33 стор / хв (А4). У режимі сканування цей показник становить 24 стор / хв.

Сканер використовує одностороннє пристрій подачі, тому якщо документ потребує двосторонньому скануванні, вам потрібно вручну його повертати. Pantum M7100DN підтримує роздільну здатність 1200x600 dpi при використанні функції принтера. МФУ підтримує щільність носіїв 60-200 г / м2, а значить, підтримує друк на листівках, картках, етикетках, а не тільки на простому папері.

Компанія Pantum спеціалізується на виробництві такої продукції, як лазерні принтери і багатофункціональні пристрої. Уже понад тридцять років підприємство здійснює успішну діяльність на світовому ринку продукції для друку. Головною місією виробник називає надання своєму споживачеві надійних, доступних і екологічних рішень і друкованих послуг.

Асортимент продукції, що випускається під цим брендом, складається з десятків моделей монохромних лазерних принтерів і МФУ для офісного і домашнього використання. Пристрої під торговою маркою Pantum реалізуються за доступними цінами, але в той же час володіють підвищеним терміном служби і характеризуються більш тривалою, в порівнянні з аналогічними показниками продукції від інших виробників, місячним навантаженням.

Будь-яка, навіть бюджетна модель пристрою від Pantum відрізняється також відсутністю вібрації під час роботи, невеликим часом виходу першої сторінки та металевою конструкцією, яка гарантує тривалий термін експлуатації. Виробник забезпечує своїм клієнтам якісне сервісне обслуговування та надає на всю свою продукцію гарантію, терміном на два роки.

МФУ- багатофункціональний пристрій, в якому поєднані можливості принтера, сканера та копіювального апарату. Виробники випускають МФУ двох типів: лазерний і струменевий. Кожен тип має свої переваги і недоліки, а вибір МФУ в магазині залежить від завдань, які користувач збирається вирішувати за допомогою пристрою.

Лазерне МФУ краще купувати тим, кому необхідно часто користуватися пристроєм для чорно - білого друку (багатофункціональний пристрій або принтер) різних документів. Струминне пристрій випускається кольоровим, як правило, основний - чорний і 3 відтінку - синій, жовтий, малиновий. Дорожчі моделі виготовляються з великою кількістю кольором, що робить друк чіткої і насиченою кольоровими відтінками. Даний тип найбільш підходить для побутових потреб: роздрукувати дитині що - то по шкільній програмі, заяву в будь - якої орган, важливі цитати з пізнавальної книги, які - то фотографії або інше.

Багатофункціональний пристрій Pantum M7100DN

Інтерфейси
USB, Ethernet
Артикул
M7100DN
Вага
11.3 кг
Виробник
Pantum
Висота
415 мм
Гарантія, міс
24
Глибина
350 мм
Додаткові функції при скануванні
сканування у вигляді вкладення до повідомлення електронної пошти, сканування на FTP-сервер, мережеве сканування на ПК, сканування на USB-накопичувач
Країна виробництва
Китай
Місткість вихідного лотка
125 аркушів
Місткість лотків для подачі
250 аркушів
Максимальна кількість копій
99 шт
Максимальна роздільна здатність, dpi
1200 х 1200
Максимальна швидкість монохромного копіювання
33 ст/хв
Максимальний формат друку
A4
Масштабування
50 - 400 %
Модель
M7100DN
Назначение
для малого офісу
Оптична роздільна здатність сканера
1200 х 1200
Підтримувані ОС
Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Linux, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Mac OS X
Підтримувані розміри паперу (основний лоток)
A4, B5, A5, Letter, A6, Executive, Legal, C5, Com 10, DL
Рівень шуму
54 дБ
Сумісний оригінальний картридж
PC-420H, PC-420X
Також шукають
3 в 1, сканери
Технологія друку
лазерна
Тип друку
монохромний
Тип МФУ
лазерний
Тип сканера
планшетний
Час виходу першої сторінки
8.2 сек
Швидкість монохромного друку
33 ст/хв
Ширина
365 мм
Щільність паперу
60 - 200 г/м²

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре