Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Багатофункціональний пристрій Epson M15140 (C11CJ41404)

  • Код товару: U0577328
  • 34679 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
струйний, монохромний, A3, 2400 x 4800, Друк моно - 25 ст/хв, Сканер - планшетний, Подача - 550 аркушів, Вивід - 125 аркушів, USB, Wi-Fi, Ethernet, СБПЧ - є, 19 Вт

Багатофункціональний пристрій Epson M15140 (C11CJ41404)

Epson M15140 — це багатофункціональний пристрій (принтер-сканер-копір) серії монохромна «Фабрика друку Epson» A3 + формату. Унікальна безкартриджна система пристрою дає змогу друкувати документи з рекордно низькою собівартістю, а завдяки використанню пігментного чорнила відбитки миттєво висихають і не змазуються в разі попадання води або виділення маркером. Крім того, цей пристрій має широкий набір функцій, включно з роботою через Wi-Fi Direct і Ethernet.

Фронтальні чорнильні ємності
Особливість усіх пристроїв серії «Фабрика друку Epson» — це друку без картриджів. Замість картриджів Epson M15140 використовує фронтальні чорнильні ємності.
Фронтальне розташування ємностей робить пристрій компактнішим і забезпечує зручне відстеження рівня чорнил.

Високий ресурс витратних матеріалів
Обєм чорнильного контейнера до БФП Epson M15140 вдесятеро перевищує обєм стандартного картриджа та становить 127 мл. Комплекту чорнила вистачить на друк 7 500 ч/б сторінок.

Висока швидкість друку
Завдяки унікальній друкувальній головці Epson PrecisionCore TFP2 Epson M15140 друкує зі швидкістю до 25 ч/б сторінок за хвилину (ISO2), неабияк скорочуючи час на друкування, що особливо оцінять користувачі з великими обсягами друку. Завдяки тому, що немає нагріву під час друкування, перша сторінка зявляється лише за 5.5 секунд після відправлення завдання на друк!

Інноваційна система заправляння чорнила «Key Lock»
Система «Key Lock» не дасть переплутати контейнери з чорнилом під час заправляння, якщо у вас кілька різних моделей безкартриджних принтерів і БФП. Унікальна форма носика для контейнерів цієї серії сумісна за принципом ключа із замком тільки з заправним отвором моделей цієї ж серії.

Контейнери з вбудованим клапаном перекриття подавання чорнила
Контейнери з чорнилом обладнані внутрішнім клапаном, який захищає від випадкового проливання в разі перевертання контейнера. Клапан відкривається тільки під час встановлення контейнера в отвір для заправляння, після чого чорнило починає надходити всередину друкувальної системи. Відразу ж після видалення контейнера з заправного отвору клапан блокує подавання чорнила, унеможливлюючи випадкове проливання.

Пігментне чорнило
Унікальне пігментне чорнило Epson забезпечує:

  • Чіткий текст і графіку на звичайному і фотопапері;
  • Миттєве висихання відбитків;
  • Стійкість до потрапляння води або виділення маркером.

Змінна ємність для відпрацьованого чорнила
БФП Epson M15140 — пристрій для бізнесу, призначений для високих навантажень друку. У разі заповнення ємності для відпрацьованого чорнила користувач може з легкістю замінити її самостійно, не звертаючись до сервісного центру.

Бездротове підєднання через Wi-Fi
Основні переваги бездротового друку — економія місця на робочому столі та друк із будь-якої точки дому та офісу. Підєднайтеся до будь-якого пристрою з підтриманням Wi-Fi та використовуйте максимум можливостей бездротової роботи з БФП — друкуйте та сканувати документи віддалено.

Підєднання через мережу Ethernet
БФП Epson M15140 має можливість підєднання до мережі та підійде для роботи з декількох ПК в офісі. Користувачі зможуть не тільки відправляти завдання на друк, а і сканувати документи відразу на свій компютер, що економить час і прискорює робочий процес.

Друк із мобільних пристроїв
Завантажте та встановіть один із безплатних застосунків сервісу Epson Connect і друкуйте або скануйте зображення з мобільних пристроїв на базі iOS і Android. Застосунки сервісу також дають змогу надсилати на друк документи та фотографії електронною поштою, вказавши присвоєну принтеру e-mail адресу (E-mail print).

Автоподавач для сканування документів (ADF) на 50 аркушів
БФП обладнаний планшетним сканером А3-формату для сканування фото та документів посторінково, а також автоподавачем, призначеним для оброблення багатосторінкових документів (до 50 аркушів).

Автоматичний двосторонній друк зі швидкістю до 16 стор./хв
Функція автоматичного двостороннього друку дає змогу економити час і папір. Вибирайте цю функцію в меню драйвера та друкуйте документи з обох сторін аркуша.

Висока якість друку та надійність
Унікальна технологія друку Epson PrecisionСore і точний контроль тиску в ємностях із чорнилом забезпечують високу якість відбитків. Спеціально розроблені матеріали, що використовуються під час створення компонентів пристрою, забезпечують довгий термін експлуатації й безперебійну роботу БФП.

Багатофункціональний пристрій Epson M15140 (C11CJ41404)

Інтерфейси
USB, Wi-Fi, Ethernet
Артикул
C11CJ41404
Вага
20 кг
Вбудоване СБПЧ
є
Виробник
Epson
Висота
350 мм
Гарантія, міс
12
Глибина
515 мм
Кількість лотків для подачі
1
Колір
чорний
Країна виробництва
Тайвань
Місткість вихідного лотка
125 аркушів
Місткість лотків для подачі
550 аркушів
Максимальна роздільна здатність, dpi
2400 x 4800
Максимальна споживана потужність
19 Вт
Максимальна швидкість монохромного копіювання
24 ст/хв
Максимальний формат друку
A3
Модель
M15140
Модуль автоматичного двостороннього друку
так
Назначение
для малого офісу
Оптична роздільна здатність сканера
1200 х 2400
Роздільна здатність при копіюванні, dpi
2400 x 1200
Розмір області що сканується
297 x 432 мм
Сумісний оригінальний картридж
C13T06C14A
Також шукають
3 в 1, сканери
Технологія друку
струменева
Тип дисплея
кольоровий
Тип друку
монохромний
Тип МФУ
струйний
Тип сканера
планшетний
Тип факсу
чорно-білий
Час виходу першої копії
5.9 сек
Час виходу першої сторінки
5.5 сек
Швидкість монохромного друку
25 ст/хв
Ширина
500 мм
Щільність паперу
64 - 256 г/м²

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре