Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Телефон DECT Panasonic KX-TG1711UAW

  • Код товару: B0003016
  • 999 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
білий, монохромний, матричний, з блакитним підсвічуванням, поліфонія, 16-ти тональна, 12 мелодій, Автовизначник номера, CallerID, 50 номерів, набір на трубці

Телефон DECT Panasonic KX-TG1711UAW

DECT PANASONIC KX-TG1711UAW білий (White) - це недорогий безпровідний телефон, який має достатню кількість базових функцій, щоб забезпечити зручність спілкування в офісі або удома. Апарат Panasonic KX-TG1711 поєднує в собі відмінний дизайн з неповторною простотою використання і високою надійністю.

Ціна на радіотелефон Panasonic KX-TG1711UAW обумовлена оптимальною кількістю функцій. У цьому радіотелефоні є визначник номера двох стандартів - АВН і Caller ID.

Радіотелефон Panasonic KX-TG1711 має меню із записником на 50 абонентів і журнал викликів, що входять, на 50 номерів, що визначилися. Є повтор 10-ти останніх набраних номерів. При налаштуванні радіотелефону Panasonic KX-TG1711 можна вибрати одну з 12-ти мелодій дзвінка.

Будь-який радіотелефон Panasonic має кнопку Flash ("флеш", позначається буквою R) для перекладу дзвінків в офісній АТС. Для дзвінка або перекладу з трубки на трубку використовується кнопка INT. Дальність радіотелефонів стандарту DECT невелика - 30-50 метрів в приміщенні. Тому радіотелефон DECT ідеально підійде для квартири і для офісу.

Телефон DECT Panasonic KX-TG1711UAW

Артикул
KX-TG1711UAW
Виробник
Panasonic
Гарантія, міс
36
Клас товару
Класичні, Стильний дизайн
Колір
білий
Країна виробництва
Китай
Мелодії
поліфонія, 16-ти тональна, 12 мелодій
Модель
KX-TG1711UAW
Об'єм телефонної книги
50 номерів
Особенности
захист від прослухування, кирилиця на дисплеї
Спосіб набору номера
набір на трубці
Тип АВН
Автовизначник номера, CallerID
Тип екрану
монохромний, матричний, з блакитним підсвічуванням

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре