Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)

Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)

  • Код товару: U0337993
  • 90 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
Тип кабелю - UTP, довжина - 10 м, мідь, категорія - 5е, Колір - жовтий

Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)

Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, мідь, жовтий (03008)

Патч-корд - це багатожильний шматок кабелю, який обжимають з обох сторін коннекторами. Завдяки останнім він приєднується до пристроїв для обміну даними з підтримкою RJ-45 (саме його використовують найчастіше). Його виготовляють з оптоволокна, міді або алюмінію.

Комутаційний шнур використовується для зєднання свитч-світч, свитч-компютер, компютер-принтер, компютер-компютер, компютер-музичний інструмент і так далі. Область застосування широка. Його використовують в офісах, будинках для зєднання роутера з ноутбуком або ПК, для зєднання мережевого обладнання у великих мережах, і в багатьох інших галузях. А також за допомогою пасивне зєднують серверне обладнання. Головне достоїнство в тому, що, завдяки великій кількості тонких жив, він не ламається на відміну від цільного.

Ritar - це великий, швидко розвивається виробник акумуляторів з головним офісом в Шенженьском Індустріальному Хай-тек Парку (Shenzhen High-tech Industrial Park). В даний момент працюють 3 заводи в Шенжені, Шанхаї і Хенгьянге з чисельністю персоналу - 2000 чол.

Продукція Ritar покриває такі області застосування: електричний транспорт: електромотоцикли, електроскутери, легкі потяги та інший електротранспорт. Системи безперебійного живлення. Устаткування енергозабезпечення для систем звязку. Системи зберігання енергії для сонячних батарей і Вітроенергостанції.

Продукція Ritar застосовується на таких ринках: телекомунікації, ДБЖ. Зберігання електроенергії в системах сонячних і вітрових електростанціях. Легкі електричні транспортні засоби (ринок в 20 млрд. Доларів в 2010 році). Продукція Ritar відома у всьому світі завдяки винятковій якості, за яким стежить і яке гарантує цей бренд. Продукція Ritar добре продається більш ніж в 100 країнах і серйозно конкурує з іншими брендами.

Патч-корд Ritar 10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый (03008)

Артикул
03008
Виробник
Ritar
Гарантія, міс
12
Довжина
10 м
Категорія
Колір
жовтий
Країна виробництва
Китай
Матеріал
мідь
Модель
10м, RJ-45, Cat.5e, CU, медь, желтый
Тип кабелю
UTP

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре