Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750)

  • Код товару: U0424585
  • 4570 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 750 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750) - SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м - Патч-корд

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-750)

Артикул
ОКТ-Д(1,0)-1Е-750
Виробник
OK-Net
Гарантія, міс
6
Довжина
750 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 750м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре