Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-650)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-650)

  • Код товару: U0424580
  • 3978 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 650 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-650)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-650) - SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м - Патч-корд

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-650)

Артикул
ОКТ-Д(1,0)-1Е-650
Виробник
OK-Net
Гарантія, міс
6
Довжина
650 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 650м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре