Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600)

  • Код товару: U0424579
  • 5779 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 2 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 600 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600) - SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м - Патч-корд

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-600)

Артикул
ОКТ-Д(1,0)-1Е-600
Виробник
OK-Net
Гарантія, міс
6
Довжина
600 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 600м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре