Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-285)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-285)

  • Код товару: U0424568
  • 1809 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 1 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 285 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-285)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-285) - SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м - Патч-корд

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-285)

Артикул
ОКТ-Д(1,0)-1Е-285
Виробник
OK-Net
Гарантія, міс
6
Довжина
285 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 285м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре