Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-225)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-225)

  • Код товару: U0424566
  • 1450 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 225 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-225)

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-225) - SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м - Патч-корд

Оптичний патчкорд SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м OK-Net (ОКТ-Д(1,0)-1Е-225)

Артикул
ОКТ-Д(1,0)-1Е-225
Виробник
OK-Net
Гарантія, міс
6
Довжина
225 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 225м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре