Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC Simplex, 2mm, SingleMode, 3m Cor-X (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3)

Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC Simplex, 2mm, SingleMode, 3m Cor-X (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3)

  • Код товару: U0278535
  • 35 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC Simplex, 2mm, SingleMode, 3m Cor-X (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3)

Оптичний патчкорд - це одна з незамінних складових сучасних структурованих кабельних систем. Ці патчкорди являють собою симплексні відрізки кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, на кінцях з двох сторін мають конектори різного типу конструкції і виду полірування торця.

Переваги:

  • Малі втрати, що вносяться.
  • Мале відображення.
  • Хороша відтворюваність.
  • Хороша замінюваність.
  • Висока температурна стабільність.
  • Можливість комутації різних типів розємів.

Оптичний патчкорд SC/UPC-LC/UPC Simplex, 2mm, SingleMode, 3m Cor-X (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3)

Артикул
OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3
Відтворюваність, дБ
≤0.10
Виробник
Cor-X
Внесені втрати, дБ
≤0.20
Гарантія, міс
0
Довжина
3 м
Замінність, дБ
≤0.20
Зворотне відображення, дБ
≤-60 / ≤-50
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Україна
Максимальні внесені втрати, дБ
≤0.20
Модель
SC/UPC-LC/UPC Simplex, 2mm, SingleMode, 3m
Робоча температура, ° С
-40 ÷ +75
Стандарт
Telcordia GR—326
Температура зберігання, °С
-40 ÷ +85
Тип і діаметр волокна
Corning SMF-28, 9/125мкм
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC/UPC - LC/UPC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре