Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,2m (DK-2532-02/3)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,2m (DK-2532-02/3)

  • Код товару: U0245463
  • 235 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC/UPC - SC/UPC

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,2m (DK-2532-02/3)

Оптичний Патчкорд - це одна з незамінних складових сучасних структурованих кабельних систем. Зовні він являє собою відрізок оптичного кабелю довжиною від 50 сантиметрів до 100 метрів, обтиснений з обох кінців коннекторами певного стандарту. З його допомогою найчастіше зєднуються між собою два розподільних пристроїв або розподільчий пристрій з активним обладнанням. Волоконно оптичні шнури виготовляються відповідно до вимог Міжнародної Електричної Комісії і компанії Telcordia. У них прописані стандарти радіусу вигинів, рівня втрат, стійкості та ін.

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,2m (DK-2532-02/3)

Артикул
DK-2532-02/3
Виробник
DIGITUS
Гарантія, міс
0
Довжина
2 м
Категорія
OM3
Країна виробництва
Тайвань
Модель
LC/UPC-SC/UPC,50/125,OM3,duplex,2m
Тип волокна
Multimode
Тип роз'ємів
LC/UPC - SC/UPC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре