Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,2m (DK-2933-02)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,2m (DK-2933-02)

  • Код товару: U0234681
  • 216 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC - LC

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,2m (DK-2933-02)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC / LC, Singlemode OS2 - 9/125, Duplex, 2m (DK-2933-02).

Патч-корд - це найбільш практичний і відповідно найбільш популярний кабель в сучасній ІТ сфері. Його застосовують для створення мережевого підключення в структурній кабельній системі.

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,2m (DK-2933-02)

Артикул
DK-2933-02
Виробник
DIGITUS
Гарантія, міс
60
Довжина
2 м
Країна виробництва
Тайвань
Модель
LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,2m
Тип роз'ємів
LC - LC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре