Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,10m (DK-2933-10)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,10m (DK-2933-10)

  • Код товару: U0242630
  • 287 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 2 користувачів
Довжина - 10 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,10m (DK-2933-10)

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125 OS2,duplex,10m (DK-2933-10).

Патч-корд - це найбільш практичний і відповідно найбільш популярний кабель в сучасній ІТ сфері. Його застосовують для створення мережевого підключення в структурній кабельній системі.

Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,10m (DK-2933-10)

Артикул
DK-2933-10
Виробник
DIGITUS
Гарантія, міс
60
Довжина
10 м
Країна виробництва
Тайвань
Модель
LC/UPC-LC/UPC,9/125,OS2(Singlemode),Duplex,10m
Тип роз'ємів
LC/UPC - LC/UPC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре