Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м (DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex)

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м (DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex)

  • Код товару: U0378725
  • 230 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 3 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м (DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex)

Оптичний патчкорд виготовлений на базі FTTH кабелю і закінцьований оптичними конекторами SC/UPC, відполірованими в заводських умовах.

Основне призначення – підключення абонентів в мережах PON, FTTH та інших оптичних мережах з глибоким проникненням оптики. 

Приставка Flex означає, що в даних патчкордах використовується одномодовое оптичне волокно зі зменшеними втратами при вигині, відповідно до рекомендацій G.657A1. Оболонка кабелю виконана з LSZH матеріалу, всередині є два пластико-арамідних зміцнюючих елементи.

Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м (DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex)

Артикул
DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex
Виробник
Cor-X
Гарантія, міс
0
Довжина
75 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Китай
Модель
SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC - SC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре