Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет
Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex)

Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex)

  • Код товару: U0401158
  • 545 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 5 користувачів
Категорія - н.д, Довжина - 200 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex

Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex)

Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex) - FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m - Патч-корд

Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex)

Артикул
DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex
Виробник
Cor-X
Гарантія, міс
0
Довжина
200 м
Кількість волокон
Simplex
Країна виробництва
Китай
Модель
FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m
Тип волокна
Singlemode
Тип роз'ємів
SC/UPC-SC/UPC

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре