Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Патч-корд

0
Є в наявності
28 грн
н.д, 1 м, SC/UPC - SC/UPC, Simplex..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to 4*SFP+ 40G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-QSFP-4SFP+-1M)
Довжина - 1 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to 4*SFP+ 40G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-QSFP-4SFP+-3M)
Довжина - 3 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to 4*SFP+ 40G Directly-attached Copper Cable 5M (DAC-QSFP-4SFP+-5M)
Довжина - 5 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to 4*SFP+ 40G Directly-attached Copper Cable 7M (DAC-QSFP-4SFP+-7M)
Довжина - 7 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to QSFP 40G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-QSFP-40G-1M)
Довжина - 1 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to QSFP 40G Directly-attached Copper Cable 2M (DAC-QSFP-40G-2M)
Довжина - 2 м..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to QSFP 40G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-QSFP-40G-3M)
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+..
Оптичний патчкорд Alistar QSFP to QSFP 40G Directly-attached Copper Cable 5M (DAC-QSFP-40G-5M)
Довжина - 5 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to SFP+ 10G Directly-attached Copper Cable 10M (DAC-SFP+10M)
Довжина - 10 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to SFP+ 10G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-SFP+1M)
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to SFP+ 10G Directly-attached Copper Cable 2M (DAC-SFP+2M)
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to SFP+ 10G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-SFP+3M)
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-SFP-XFP-1M)
Довжина - 1 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-SFP-XFP-3M)
Довжина - 3 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP+ to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 5M (DAC-SFP-XFP-5M)
Довжина - 5 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP28 to SFP28 25G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-SFP28-1M)
Довжина - 1 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP28 to SFP28 25G Directly-attached Copper Cable 2M (DAC-SFP28-2M)
Довжина - 2 м..
Оптичний патчкорд Alistar SFP28 to SFP28 25G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-SFP28-3M)
Довжина - 3 м..
Оптичний патчкорд Alistar XFP to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 1M (DAC-XFP-XFP-1M)
Довжина - 1 м..
Оптичний патчкорд Alistar XFP to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 3M (DAC-XFP-XFP-3M)
Довжина - 3 м..
Оптичний патчкорд Alistar XFP to XFP 10G Directly-attached Copper Cable 5M (DAC-XFP-XFP-5M)
Довжина - 5 м..
Оптичний патчкорд CMS SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Duplex, 10m (UPC-10SCLC(SM)D(ON))
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex..
Оптичний патчкорд CMS SC/UPC-SC/UPC SingleMode, Duplex, 2м (UPC-2SCSC(SM)D(ON))
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Duplex..
Оптичний патчкорд CMS SC/UPC-SC/UPC SM 3м Duplex (UPC-3SCSC(SM)D(ON))
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Duplex..
Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 125m (DP-SC/UPC-SC/UPC-125 Flex)
Категорія - н.д, Довжина - 125 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 150m (DP-SC/UPC-SC/UPC-150 Flex)
Категорія - н.д, Довжина - 100 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 200m (DP-SC/UPC-SC/UPC-200 Flex)
Категорія - н.д, Довжина - 200 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC, 1.5М, SM (OFP-SC/UPC-1,5)
Категорія - н.д, Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Duplex, 2m (UPC-2SCLC(SM)D(ON))
Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-LC/UPC SingleMode, Simplex, 1m (OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1)
Категорія - н.д, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 2м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2)
Категорія - н.д, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC SingleMode Simplex 3м (OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3)
Категорія - н.д, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 50м (DP-SC/UPC-SC/UPC-50 Flex)
Категорія - н.д, Довжина - 50 м, тип роз'ємів - SC - SC..
Оптичний патчкорд Cor-X SC/UPC-SC/UPC, Simplex, Singlemode, 75м (DP-SC/UPC-SC/UPC-75 Flex)
Категорія - н.д, Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex..
Оптичний патчкорд DIGITUS LC/UPC-LC/UPC,50/125,OM3(Multimode),Duplex,10m (DK-2533-10/3)
Категорія - OM3, Довжина - 10 м, тип роз'ємів - LC/UPC - LC/UPC, кількість волокон - Duplex..