Ми пропонуємо дуже гнучкі умови оплати, при укладенні договору.
MikroTik RB5009UPr+S+IN - нова версія популярного надпотужного маршрутизатора MikroTik RB5009 з PoE in та PoE out на всіх портах. Ідеально підходить для малих та середніх інтернет-провайдерів. 2.5 Gigabit Ethernet та 10 Gigabit SFP+, безліч варіантів живлення.
Вся справа в poikroTikwer...
Ця версія RB5009 має всі навороти попередньої моделі: Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet та 10 Gigabit SFP+ для оптоволоконних підключень. У ньому є швидкість, сила та витривалість. Але цього разу додано PoE In та PoE Out на всіх восьми Ethernet портах. У поєднанні з 2-контактним розємом та розємом постійного струму ви отримуєте 10 окремих варіантів живлення. Подвійні резервні джерела живлення зазвичай виводять безперебійну роботу на новий рівень. RB5009UPr+S+IN робить це на крок попереду!
Усі варіанти живлення підтримують широкий діапазон напруги 24 – 57 В. Однак змішувати напругу не можна. Якщо ви використовуєте вихід PoE для живлення інших пристроїв, плата вибере джерело з найвищою напругою (гніздо постійного струму або 2-контактне розєм) для їх живлення.
Кожен порт PoE Out може подавати до 25 Вт потужності. Усі обєднані порти обмежені 130 Вт, чого має бути достатньо більшості налаштувань. За потреби ви можете вказати максимально доступну потужність від джерел живлення вручну. Що стосується функцій виходу PoE, новий RB5009 може зрівнятися з легендарними комутаторами PoE MikroTik: CRS354 і CRS328. У мінімально можливому форм-факторі та за найкращою ціною на ринку!
Забезпечте безвідмовну роботу, захистіть свій спокій!
Отже, що саме станеться, якщо виникне проблема з одним із ваших джерел живлення? Ось простий приклад: у вас є 24 В на розєм постійного струму, 48 В на 2-контактному розємі і 57 В на вході PoE. Сама плата живиться від входу з найвищою напругою – PoE in. Якщо є проблема, RB5009 повернеться до другого за величиною напруги - 2-контактного розєму. А якщо це не допоможе - на розєм постійного струму є опція 24 В.
А як щодо пристроїв PoE out? Ще раз – перемагає найвища напруга. Пристрої з виходом PoE будуть отримувати живлення від джерела 48 на 2-контактному розємі. Якщо це не вдається — у справу вступають 24 на розємі постійного струму. Плата завжди резервує 20 Вт для живлення. Якщо потужності на всі порти PoE out не вистачить, він почне відключати ті, які мають найнижчий пріоритет. Ви можете встановити пріоритет порту вручну.
Цей крихітний форм-фактор сяє скрізь: від тісних дослідницьких лабораторій та офісів до величезних корпоративних серверних кімнат. І не забувайте, що ви можете встановити чотири таких маршрутизатора в одному просторі для монтажу в стійку 1U.
З новим RB5009 розширюються можливості всіх малих та середніх інтернет-провайдерів, які завжди шукають найбільш економічні та надійні рішення. Це ідеальне доповнення до попередніх пристроїв MIkroTik GPEN – лінійці продуктів, призначених для заміни дорогих рішень GPON.
З такою кількістю варіантів живлення та міцним металевим корпусом новий RB5009 перевизначає доступну надійність.
Теги: Маршрутизатор Mikrotik RB5009UPr+S+IN, RB5009UPr+S+IN, Маршрутизатори