Ми пропонуємо дуже гнучкі умови оплати, при укладенні договору.
Маршрутизатор Keenetic Viva (KN-1910)
Двохдіапазонний гігабітний інтернет-центр з Wi-Fi AC1300 Wave 2 MU-MIMO, двоядерним процесором, керованим комутатором і двома портами USB.
Wi-Fi AC1300 Wave 2 MU-MIMO 2,4 + 5 ГГц з високоточними друкованими антенами 5 дБі
Будь-які інтернет-тарифи до 1 Гбіт / с, MultiWAN, IPTV і Smart TV
Два порти USB для модемів 3G / 4G / LTE / DSL, дисків, принтера або DECT-станції
Файловий сервер, DLNA, Time Machine, автономний торрент-клієнт Transmission
Яндекс.dns і SkyDNS: захист від кіберзагроз та батьківський контроль
Налагодження та управління домашньою мережею через мобільний додаток
Початківцю, ймовірно, буде трохи складно вибрати найбільш підходящу модель з усієї кількості маршрутизаторів Keenetic. На відміну від більшості інших виробників, Keenetic дає своїм пристроям прості запамятовують назви, замість набору цифр. Точніше як, цифри, вони є, але кінцевому користувачеві ні про що не скажуть. Але навіть з набором цифр можна заплутатися. Наприклад, у того ж TP-Link існують моделі TL-WR740, 741, 841, 843 і так далі. При цьому у кожної моделі існують ревізії, наприклад, для 841ND на поточний момент актуальна 13-а ревізія (версія).
Одна і та ж модель різних ревізій це абсолютно різні пристрої в плані начинки. Пристрої Keenetic пережили 4 покоління. Перші 3 покоління випускалися егідою Zyxel. Перше покоління пристроїв було випущено в корпусах білого кольору. Друге і третє покоління випускалося в чорних корпусах з індексами «II» і «III» в назві. Але були й винятки, наприклад, версії DSL і LTE зявилися пізніше. Рік тому Keenetic став самостійним брендом, з того моменту представлено 12 моделей 4-го покоління в корпусах біло-сірого кольору.
Теги: Маршрутизатор Keenetic Viva (KN-1910), Viva, Маршрутизатори