Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Сервіс та гарантія

Гарантійний ремонт:

Вся техніка, яка пропонується нашою компанією, сертифікована для продажу на території України та має необхідні сертифікати та висновки.

Звернувшись до нашої компанії, ви завжди можете бути впевнені, що отримуєте лише якісне обладнання з офіційною гарантією від виробника. Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання в процесі придбання та отримання тих чи інших продуктів, що реалізуються нашою компанією. І навіть після придбання товару ви можете отримати консультацію наших фахівців. Впродовж усього гарантійного терміну ви можете звертатися до нас і ми допоможемо вирішити проблеми.

Якщо ви знаходитесь в межах м. Київ та Київської області ми доставимо обладнання до сервісного центру в гарантійних випадках. У випадку якщо ваше місцезнаходження поза зазначених меж ми запропонуємо найбільш простий і швидкий алгоритм передачі товару до авторизованого сервісного центру.

Деякі групи товарів, що постачаються нашою компанією, обслуговуються виробником в рамках стандартної гарантії.

У разі, якщо ви хочете отримати додаткову підтримку або обслуговування того чи іншого продукту, ми можемо запропонувати вам придбати розширену гарантію виробника або укласти сервісний контракт з нами, що дозволить нам негайно реагувати на ваші звернення.

 

Не гарантійний ремонт:

Також ми можемо запропонувати післягарантійний ремонт обладнання:

  • ремонт, профілактика друкованої та комп'ютерної техніки;
  • заправка і відновлення картриджів;
  • ремонт ДБЖ, заміна акумуляторів;
  • продаж оригінальних запчастин і витратних матеріалів для серверного і мережевого обладнання, ноутбуків, принтерів через сервісний канал таких виробників як: Dell EMC, HPI, HPE, Fujitsu, IBM, Lenovo, APC, Asus, NEC, Philips, EPSON, Ubiquiti Networks, Synology , Qnap, і багато інших.

Наші інженери проведуть діагностику, з’ясують причину несправності, виконають ремонт та повернуть обладнання в справному стані, після чого воно прослужить ще довгий час.