Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

USB флеш накопичувач SANDISK 128GB iXpand USB 3.1 /Lightning (SDIX90N-128G-GN6NE)

  • Код товару: U0482983
  • 1219 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 5 користувачів
128 Gb, USB 3.1, Lightning, пластик/метал

USB флеш накопичувач SANDISK 128GB iXpand USB 3.1 /Lightning (SDIX90N-128G-GN6NE)

Не пропустіть жодного моменту

Потрібно більше місця на iPhone? Завдяки флеш-накопичувача iXpand Flash Drive Flip звільнити память дуже просто. Збережіть важливі матеріали, просто підключивши накопичувач до iPhone, і ваші фотографії, відеозаписи та контакти будуть автоматично скопійовані. Потім ви можете швидко перенести всі файли з накопичувача iXpand на компютер через високошвидкісний порт USB 3.1 Gen 1. Файли на декількох пристроях також можна захистити паролем, щоб забезпечити їх конфіденційність. Зручний ковпачок захищає розєм Lightning і переміщається на бік з розємом USB Type-A під час використання.

Один накопичувач. два розєму

Флеш-накопичувач iXpand Flash Drive Flip оснащений не одним, а двома розємами, ви можете легко переносити файли з iPhone, iPad Pro, Mac і компютерів з розємом USB Type-A.

Найпростіший спосіб звільнити простір

Просто підключіть накопичувач і звільніть місце. Для перенесення файлів не потрібне підключення до Інтернету. Тепер у вас достатньо памяті для зберігання ще більшої кількості фотографій, відео та ігор.

Автоматичне резервне копіювання при підключенні пристрою

Більше ви не втратите цінні фотографії та відео. Кожен раз, коли ви підключаєте накопичувач, виконується автоматичне резервне копіювання фотографій і відео. Ось так просто.

Швидка передача матеріалів на компютер

Більше не потрібно відправляти фотографії по пошті, щоб зберегти їх на іншому пристрої. Ви можете швидко перенести всі файли з накопичувача на компютер через високошвидкісний порт USB 3.1 Gen 1.

Захист файлів паролем

Хочете захистити конфіденційність своїх файлів і користуватися накопичувачем разом з іншими людьми? Завдяки додатку iXpand Drive ви можете захистити паролем файли і фотографії на пристроях на базі iOS і PC.

USB флеш накопичувач SANDISK 128GB iXpand USB 3.1 /Lightning (SDIX90N-128G-GN6NE)

Інтерфейс
USB 3.1, Lightning
Артикул
SDIX90N-128G-GN6NE
Виробник
SANDISK
Гарантія, міс
60
Колір
зелений
Країна виробництва
Китай
Матеріал корпусу
пластик/метал
Модель
128GB iXpand USB 3.1 /Lightning
Об'єм пам'яті
128 Gb
Тип
З висувним USB, Оригінальне оформлення

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре