Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Клавіатура REAL-EL 502 Standard, USB, black

  • Код товару: U0254586
  • 195 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 1 користувачів
провідна, конструкція - мембранна, USB, російська, англійська, українська, повнорозмірна, Клавіш - 103, 430 × 20 × 135 мм, 420 г, Колір - чорний

Клавіатура REAL-EL 502 Standard, USB, black

Клавіатура REAL-EL 502 Standard, USB, black

Клавіатура оснащена інтерфейсом USB. Високоякісна мембрана і тихий хід клавіш забезпечують легке і мяке натискання кнопок. Особливості: компактна ергономічна конструкція. Повнорозмірна розкладка. Інтерфейс USB. Високоякісна мембрана. Комфортний хід клавіш.

Одна з головних складових компютера, що дозволяє нормально за ним працювати, це клавіатура змінного типу. У стаціонарному варіанті ПК можна легко змінити цей елемент, так як він найчастіше підключається за допомогою USB отвори або Bluetooth сполученням. З ноутбуками справа йде трохи складніше, але при бажанні і достатній кількості фінансів можна поміняти стандартну клавіатуру на бажану.

Класифікація клавіатур. Систематизувати виріб можна за різними критеріями, але більшість виробників представляють покупцям два типу, засновані на принципі роботи: Мембранні. Вони мають гнучку конструкцією. При натисканні на клавішу, вона замикає контакти на друкованій платі. Це бюджетний варіант плати, але він не характеризується довговічністю. Мембрана втрачає еластичність, що призводить до поганого натискання клавіш. Відчуття і звук від такого процесу був, але контакти не замкнулися.

Механічні. Це найдавніший вид пристрою, але це не означає, що його принцип роботи застарів. На сьогодні вони вважаються еталонами якості, так як вони дійсно довговічні і можуть витримати близько 50 млн. Натискань. Весь період експлуатації на клавіші комфортно натискати, вони не западають, практично не стираються і самі по собі зручні. Є 4 механізму роботи механічного типу пристрою і відрізняються вони зусиллям натискання, тактильними відчуттями, глибиною входу клавіші і звуком.

Розрізняти прилади можна і за типом введення інформації. Вони бувають з коротким і довгим кроком натискання. Перший тип характеризується високою швидкістю і зручністю набору тексту. За принципом будови корпусу клавіатури для компютера бувають стандартними АТ моделями, ергономічними панелями і гнучкими приладами.

Клавіатура REAL-EL 502 Standard, USB, black

Інтерфейс підключення
USB
Артикул
502 Standard, USB, black
Вага
420 г
Виробник
REAL-EL
Гарантія, міс
12
Кількість клавіш
103
Колір
чорний
Конструкція
мембранна
Країна виробництва
Китай
Модель
502 Standard, USB, black
Назначение
для ПК
Розкладка клавіатури
російська, англійська, українська
Розміри
430 × 20 × 135 мм
Тип
провідна
Тип підключення
дротова
Формат клавіатури
повнорозмірна

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре