Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Клавіатура Logitech K280e (920-005215)

  • Код товару: U0200222
  • 669 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
провідна, конструкція - мембранна, USB, повнорозмірна, вологостійкість, Шнур - 1.6 м, Колір - чорний

Клавіатура Logitech K280e (920-005215)

Клавіатура Logitech K280e (920-005215) - комфортна і безшумна клавіатура, розроблена, щоб зберегти продуктивність співробітників протягом усього дня. Повнорозмірна клавіатура. Клавіатура з повнорозмірною розкладкою розділена на 3 зони: в лівій частині - алфавітно-цифрові і функціональні клавіші, посередині - клавіші навігації (стрілки, клавіші Print Screen, Page Up, Page Down та інші) і праворуч - цифрова панель. Всі клавіші розташовані на звичних місцях, тому вводити текст швидко і зручно. У правому верхньому куті клавіатури знаходяться світлодіодні індикатори. При натисканні клавіш CAPS Lock, SCROLL Lock і NUM Lock загоряється відповідний індикатор.

Вбудована підставка для запясть і регульовані ніжки для похилого розміщення. Вона не заважає при друку, а в моменти відпочинку сприяє розслабленню кисті. Розміщення клавіатури «плазом» дозволяє тримати руки в більш нейтральному, прямому положенні, а якщо знадобиться нахил, його завжди можна створити і відрегулювати за допомогою ніжок. Низькопрофільні клавіші з практично безшумним натисканням. Введення тексту може здатися досить гучним, особливо якщо ви перебуваєте в маленькому приміщенні або серед людей, чутливих до шуму. На клавіатурі з низкопрофильними клавішами введення тексту практично безшумний, так що ви нікому не заважаєте. USB-підключення Plug-and-Play. Швидка і проста установка. Розпакуйте - і практично відразу починайте друкувати. Досить вставити дріт в вільний розєм USB на настільному ПК або ноутбуці, і клавіатурою можна користуватися.

Міцна конструкція. Конструкція клавіатури відрізняється підвищеною міцністю. Клавіатура пройшла тести на влагозащищенность , а клавіші, що витримують до 10 млн натиснень , захищені від стирання, що скоротить запити від співробітників по заміні клавіатури. Зручні функціональні клавіші. Використовуйте функціональні клавіші для миттєвого доступу до часто використовуваних функцій: наприклад, до панелі чудо-кнопок Windows 8 або регуляторам гучності і управління мультимедіа. Клавіші можна перепрограмувати, щоб вони відкривали часто використовувані вами додатки, папки і веб-сторінки.

Клавіатура Logitech K280e (920-005215)

Інтерфейс підключення
USB
Артикул
920-005215
Виробник
Logitech
Гарантія, міс
36
Довжина шнура
1.6 м
Колір
чорний
Конструкція
мембранна
Країна виробництва
Китай
Модель
K280e
Назначение
для ПК
Особливості
вологостійкість
Тип
провідна
Тип підключення
дротова
Формат клавіатури
повнорозмірна

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре