Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Клавіатура Defender Mayhem GK-360DL RU RGB backligh (45360)

  • Код товару: U0371965
  • 401 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 5 користувачів
ігрова, провідна, з підсвіткою, конструкція - мембранна, USB, повнорозмірна, Клавіш - 104, Підсвічування - RGB, вологостійкість, Шнур - 1.5 м, Колір - чорний

Клавіатура Defender Mayhem GK-360DL RU RGB backligh (45360)

Ігрові клавіатури відрізняються не тільки особливим дизайном і підсвічуванням клавіш, але також і рядом функціональних особливостей, яких позбавлені звичайні моделі.

Наприклад, чутливість управління - час відгуку. В ігрових моделях, таких як Defender Mayhem GK-360DL, він мінімальне, тому затримки виключені або ж їх значення настільки незначне, що ви просто його не помітите.

Для виконання деяких дій у грі потрібне одночасне натискання (а часом і утримання) кількох кнопок, через що в звичайних клавіатурах виникає "залипання" клавіш, від якого ви будете тепер вільні. Ви можете натискати кілька клавіш одночасно - і система розпізнає внутрішньоігрову комбінацію.

Завдяки наявності клавіші Fn ви отримаєте швидкий доступ до офісних, мультимедійних та інтернет додатків, а клавіша WIN буде апаратно заблокована під час гри. Є можливість перемикання стрілок курсору на кнопки WASD. Для цього натисніть і утримуйте Fn, а потім натисніть клавішу Windows - системні клавіші заблокують. Щоб розблокувати клавіші, повторіть действіе. Перемикання клавіш W, A, S, D в ігровий режим: натисніть і утримуйте Fn, одночасно натисніть W. Клавіші W, A, S, D переходять в режим стрілок, [↑] [←] [↓] [→] відповідно.

Райдужна підсвічування регулюється по яскравості аж до повного виключення.

Клавіатура Defender Mayhem GK-360DL RU RGB backligh (45360)

Інтерфейс підключення
USB
Артикул
45360
Виробник
Defender
Гарантія, міс
6
Довжина шнура
1.5 м
Кількість клавіш
104
Колір
чорний
Конструкція
мембранна
Країна виробництва
Китай
Модель
Mayhem GK-360DL RU RGB backligh
Назначение
для ПК
Особливості
вологостійкість
Підсвічування клавіш
RGB
Тип
ігрова, провідна, з підсвіткою
Тип підключення
дротова
Формат клавіатури
повнорозмірна

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре