Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Клавіатура Defender Gorda GK-210L RU RGB (45210)

  • Код товару: U0371958
  • 305 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
ігрова, провідна, з підсвіткою, конструкція - мембранна, USB, повнорозмірна, Клавіш - 104, Підсвічування - RGB, вологостійкість, Шнур - 1.5 м, Колір - чорний

Клавіатура Defender Gorda GK-210L RU RGB (45210)

Ця дротова мембранна клавіатура з розширеним RGB-підсвічуванням клавіш та вологостійкою конструкцією. Яскравість підсвічування регулюється до повного вимкнення. Defender Gorda GK-210L розпізнає одночасне натискання до 19 клавіш і має спеціальні ігрові функції: блокування системних клавіш Windows та перемикання стрілок курсору на кнопки WASD. Блокування системних клавіш: натисніть та утримуйте клавішу Fn, потім натисніть клавішу Windows - системні клавіші заблокуються. Щоб розблокувати клавіші, повторіть дію. Перемикання клавіш W, A, S, D в ігровий режим: натисніть та утримуйте Fn, одночасно натисніть w. Клавіші W, A, S, D переходять в режим стрілок [↑][←] [↓] [→] відповідно. Підтримується апаратне блокування клавіші WIN під час гри.

Додано ряд гарячих клавіш для швидкого доступу до офісних, мультимедійних та інтернет додатків. Кут нахилу клавіатури регулюється за допомогою ніжок у верхній частині для більшої зручності під час використання.

Клавіатура Defender Gorda GK-210L RU RGB (45210)

Інтерфейс підключення
USB
Артикул
45210
Виробник
Defender
Гарантія, міс
6
Довжина шнура
1.5 м
Кількість клавіш
104
Колір
чорний
Конструкція
мембранна
Країна виробництва
Китай
Модель
Gorda GK-210L RU RGB
Назначение
для ПК
Особливості
вологостійкість
Підсвічування клавіш
RGB
Тип
ігрова, провідна, з підсвіткою
Тип підключення
дротова
Формат клавіатури
повнорозмірна

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре