Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)

  • Код товару: U0628090
  • 1199 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
Тип - мультимедійний, інтерфейс підключення - USB, радіо, Bluetooth, формат клавіатури - повнорозмірна, тип сенсора миші - оптичний, роздільна здатність (max) - 1600 dpi, Колір - чорний

Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)

Повноцінне бездротове підєднання без перешкод
Створена для покращення робочого процесу професіоналів, технологія мультирежимного бездротового підєднання Rapoo надає можливість автоматичного сполучення та повну сумісність. Підтримує пристрій Bluetooth 3.0 або вище, або ви хочете підєднатися через бездротовий звязок 2.4 ГГц — комплект Rapoo 8210M готовий до роботи.

Інтелектуальне перемикання між Bluetooth та 2.4 ГГц забезпечує стабільне бездротове підєднання на дистанції до 10 метрів у будь-якому напрямку. Ви, як і раніше, можете використовувати комплект незалежно від браку USB-портів або втрати приймача.

Перемикання між кількома пристроями одним натисканням
Підєднайте всі ваші пристрої до 8210М. Він автоматично підєднається до робочого пристрою, зєднається з кількома пристроями та легко перемикатиметься між ними одним натисканням клавіші. Багатозадачність із різними пристроями ніколи не була такою легкою.

Вологозахищена конструкція клавіатури
Пийте поруч із клавіатурою. Вона захищена від потрапляння випадкових бризок, тому ви можете бути повністю зосереджені на роботі.

Мультимедійні клавіші швидкого доступу
Класична клавіатура має підтримку додаткових мультимедійних клавіш для ще більшої зручності. Мультимедійні клавіші забезпечують швидкий доступ до медіаплеєра, домашньої сторінки, регулювання гучності та багато іншого.

Настроюваний сенсор високої роздільної здатності
Настільки чутлива, наскільки вам потрібно. Ви можете вибрати один із чотирьох рівнів чутливості DPI для миші. Оптичний сенсор високої роздільної здатності може перемикатися між 600 DPI (для максимальної точності) та до 1600 DPI (для максимальної швидкості) одним натисканням кнопки! Насолоджуйтеся легким керуванням майже на будь-якій поверхні.

Звук тиші
Безшумні перемикачі дають змогу вільно користуватися мишею, не заважаючи іншим. Вона ідеально підходить для нічних проєктів удома, використання в громадських місцях та під час подорожей.

Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)

Інтерфейс підключення
USB, радіо, Bluetooth
Артикул
8210M black
Виробник
Rapoo
Гарантія, міс
24
Кількість кнопок
5
Кількість коліс прокрутки
1
Колір
чорний
Конструкція
мембранна
Країна виробництва
Китай
Модель
8210M Wireless Black
Роздільна здатність (max)
1600 dpi
Розкладка клавіатури
російська, англійська, українська
Тип
мультимедійний
Тип сенсора миші
оптичний
Тип скролла
1 кнопка-скролл
Формат клавіатури
повнорозмірна

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре