Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Оптичний привід Blu-Ray Verbatim 43888

  • Код товару: U0582020
  • 4343 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
зовнішній, USB 3.2, 4 МБ, чорний

Оптичний привід Blu-Ray Verbatim 43888

Забезпечте збереження ваших даних
Оптичні диски швидко стають найнадійнішим носієм для архівації даних. На жаль, дедалі більше виробників ноутбуків приймають рішення вилучити оптичний привод зі своїх пристроїв для полегшення конструкції. Компанія Verbatim знайшла розвязання цієї проблеми завдяки компактному зовнішньому писальному приводу 4K Ultra HD Blu-ray. Його можна використовувати для створення резервних копій усіх важливих файлів, які ви не хочете втратити, сімейних світлин, відеозаписів, бухгалтерських документів тощо.

Відтворення Blu-ray у форматі 4K Ultra HD
Дивіться записи на ваших дисках Blu-ray в 4K Ultra HD на цьому зовнішньому програвачі Blu-ray*. Розмір пристрою не набагато перевершує сам диск Blu-ray, живлення здійснюється через USB-порт і додатковий мережевий адаптер не потрібен, тому його легко можна брати з собою в дорогу.

Програмне забезпечення Nero Burn&Archive
Компактний зовнішній писальний привод Blu-ray Ultra HD 4K сумісний із великим спектром оптичних дисків. Можна використовувати диски від BDXL 100 ГБ до звичайного CD 700 МБ! У комплект постачання приводу входить програмне забезпечення Nero Burn and Archive ** з численними функціями, включно з DiscSpan, MediaHome і технологією SecureDisc. Він допоможе вам успішно систематизувати, записувати та архівувати важливі файли. Різні можливості відтворення потокового відео, включно з програмою Nero Streaming Player, дадуть вам переглядати фільми, світлини, слайд-шоу та інші види мультимедійних файлів на різноманітних пристроях, як-от смартфон, планшети й Смарт ТВ. Ви навіть можете додати пароль для додаткового захисту даних, а також електронний підпис, щоб поставити всіх до відома про те, що авторські права належать вам.

Швидка запис
Ви можете записувати стандартні DVD-диски на швидкості 8x, одношарові та двошарові диски Blu-ray на швидкості 6x, а диски BDXL — на швидкості 4x. Писальний привод Blu-ray 4K Ultra HD підтримує захист від спустошення буфера, що запобігає виникненню проблем у процесі запису.

Заощадження енергії
Писальний привод Blu-ray також був спеціально розроблений для заощадження енергії. Він підтримує технологію Zero Power ODD (Optical Disc Drive), яка унеможливлює споживання енергії під час простою оптичних приводів в операційній системі для заощадження енергії.

* Програмне забезпечення для відтворення не входить у комплект постачання. Його необхідно купити або завантажити окремо.
** Програмне забезпечення Nero Burn&Archive може використовуватися тільки на PC

Оптичний привід Blu-Ray Verbatim 43888

Ємність буфера
4 МБ
Інтерфейс підключення
USB 3.2
Артикул
43888
Вага
215 г
Виробник
Verbatim
Габарити
145 х 133 х 11 м
Гарантія, міс
24
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Модель
43888
Назначение
зовнішній
Тип дискового накопичувача
BD-RE, DVD±RW

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре