Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Оптичний привід Blu-Ray ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS (BW-16D1HT/BLK/G/AS)

  • Код товару: U0062874
  • 2743 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 4 користувачів
для комп'ютера, SATA, 4 Мб, чорний

Оптичний привід Blu-Ray ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS (BW-16D1HT/BLK/G/AS)

Накопичувач Blu-Ray/HD-DVD ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS призначений для запису дисків Blu-ray на швидкості до 16x. Він сумісний з носіями M-Disc, а також підтримує формат BDXL, дозволяючи записати на один диск до 128 гігабайт даних. Накопичувач має інтуїтивно зрозумілий у використанні інтерфейс для запису оптичних дисків - щоб записати диск за допомогою даного приводу, досить лише перетягнути потрібні файли мишкою на його піктограму. Крім того, за допомогою ПЗ Magic Cinema 3D і Magic Cinema Dolby & DTS ( доступні тільки в PRO-версії) - Ви зможете здійснювати конвертацію 2D-зображення в 3D в режимі реального часу. ПЗ також забезпечить реалістичне просторове звучання у фільмах, завдяки підтримці багатоканальних звукових систем.

Накопичувач Blu-Ray/HD-DVD ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS (BW-16D1HT/BLK/G/AS) володіє підтримкою ряду інших корисних технологій. Так, наприклад, технологія OTS виробляє попереднє тестування поверхні оптичного носія і вибирає оптимальну стратегію його записи, а технологія DiscEncryption II дозволяє задавати паролі на доступ до записаних даними, а також кодувати всю інформацію для додаткового захисту. Крім того, завдяки застосуванню технології E - Green, Ви отримуєте енергоефективне пристрій - при відсутності звернень до оптичному приводу він автоматично переходить в сплячий режим із зменшеним енергоспоживанням. Купуйте накопичувач Blu-Ray/HD-DVD ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS за нашою доступною ціною і перед Вами відкриється світ цифрових розваг найвищої якості.

Оптичний привід Blu-Ray ASUS BW-16D1HT/BLK/B/AS (BW-16D1HT/BLK/G/AS)

Ємність буфера
4 Мб
Інтерфейс підключення
SATA
Артикул
BW-16D1HT/BLK/G/AS
Вага
750 г
Виробник
ASUS
Габарити
170 x 146 x 41 мм
Гарантія, міс
24
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Модель
BW-16D1HT/BLK/B/AS
Назначение
для компютера
Підтримувані формати
CD-R, CD-RW, DVD±R, DVD±RW, DVD-RAM, BD-ROM, BD-R, BD-RE
Тип дискового накопичувача
BD-RE, DVD±RW
Швидкість запису
DVD+R: 8х, DVD-R: 8х, DVD-RW: 6x, DVD-RAM: 5x, DVD+R(DL): 8x, DVD-R (DL): 8х, CD-R: 48x, CD-RW: 24х, DVD+RW: 6x, BD-R: 16х, BD-R(DL): 12х, BD-R(TL/QL): 6х, BD-RE: 2х, BD-RE(DL): 2х, BD-RE(TL): 2х
Швидкість зчитування
CD-R: 48x, DVD: 16x, Blu-Ray: 12x

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре