Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD42PURZ)

  • Код товару: U0610336
  • 3449 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 1 користувачів
4 TB, 5400 об/хв, 256 MB, SATA III, 3,5", WD Purple, 150 МБ/с, HDD для систем спостереження і роботи з відео, 5.1 Вт, 28 дБ

Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD42PURZ)

Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах в системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійну та якісну запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно.

Пристрої DVR
Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості. Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.

Технологія AllFrame
В жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити відтворення і збільшити число підтримуваних дискових відсіків.

Додаткові можливості
З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СГД з великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості дорівнює 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, була збільшена робоча навантаження.

Жорсткий диск 3.5" 4TB WD (WD42PURZ)

Інтерфейс
SATA III
Інше
HDD для систем спостереження і роботи з відео
Артикул
WD42PURZ
Виробник
WD
Гарантія, міс
36
Країна виробництва
Малайзія
Лінійка (Серія)
WD Purple
Модель
3.5" 4TB
Об’єм
4 TB
Рівень шуму
28 дБ
Розмір буферу
256 MB
Споживча потужність
5.1 Вт
Також шукають
для відеоспостереження
Форм-фактор
3,5"
Швидкість обертання шпинделя
5400 об/хв

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре