Каталог товарів
Покупцям
Особистий кабінет

Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD22PURZ)

  • Код товару: U0617186
  • 2219 грн
  • Є в наявності
Цей товар зараз дивляться 1 користувачів
2 TB, 5400 об/хв, 64 MB, SATA III, 3,5", WD Purple, 145 МБ/с, HDD для систем спостереження і роботи з відео, 4.4 Вт, 24 дБ

Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD22PURZ)

Накопичувачі WD Purple призначені для цілодобової роботи при підвищених температурах в системах безпеки і спостереження. Вони забезпечують надійну та якісну запис і відтворення відео завжди, коли це необхідно.

Пристрої DVR
Накопичувачі WD Purple для відеоспостереження створені для цілодобової роботи в системах безпеки з камерами високої чіткості. Лінійка накопичувачів WD Purple містить жорсткі диски для будь-яких систем спостереження, так як вони можуть працювати в системах як з цифровими мережевими, так і з аналоговими відеореєстраторами.

Технологія AllFrame
В жорстких дисках WD Purple для систем спостереження застосовується технологія AllFrame, що працює з набором команд обробки потокових даних протоколу АТА з метою зменшити втрати кадрів, поліпшити відтворення і збільшити число підтримуваних дискових відсіків.

Додаткові можливості
З появою накопичувачів WD Purple продукти сімейства жорстких дисків WD для відеоспостереження стали підтримувати СГД з великою кількістю відсіків, кількість підтримуваних камер високої чіткості дорівнює 32, додалася апаратна система компенсації вібрації, була збільшена робоча навантаження.

Жорсткий диск 3.5" 2TB WD (WD22PURZ)

Інтерфейс
SATA III
Інше
HDD для систем спостереження і роботи з відео
Артикул
WD22PURZ
Виробник
WD
Гарантія, міс
36
Країна виробництва
Малайзія
Лінійка (Серія)
WD Purple
Модель
3.5" 2TB
Об’єм
2 TB
Рівень шуму
24 дБ
Розмір буферу
64 MB
Споживча потужність
4.4 Вт
Також шукають
для відеоспостереження
Форм-фактор
3,5"
Швидкість обертання шпинделя
5400 об/хв

Відгуки покупців (0)

Написати відгук
    Погано           Добре